Donáška nefunguje.

FAQ

Milí návštevníci.

V tejto časti www stránky Vám ponúkame možnosť zasielať Vaše otázky, sťažnosti, pripomienky či návrhy na vylepšenia samotnej www stránky ale aj donáškovej služby prostredníctvom kontaktného formulára. Zaujímavé otázky a postrehy s našimi reakciami na ne budú zobrazené na tejto www stránke.

Tak neváhajte a napíšte nám.

* Vaše meno

* Váš e-mail

* Vaša otázka

Otázka od: Matus Nickel
Zdravim, neplanujete zaviest moznost platenia pomocou internet bankingu resp. kartou podobne ako ma jedna konkurencna donaska. Je to velmi uzitocne, hlavne ked nemam doma hotovost.
BONO Odpoveď
Určite sa o tejto forme uvažuje no nieje to také jednoduché.Hlavne okamžitá kontrola úhrady objednávky.
Otázka od: daniel
viete co ? z 9.9 na 10.9 som okolo pol 1 rano objednal pizzu a bola taka uzasna ze sa moze podla mna rovna s hocijakymi velkymi pizzeriami. super maximalne spokojny som bol.
Otázka od: Radko
D.D bolo by dobre trosku obmenit sortiment ajo ine druhy pizz ale aj napr pizzu XXL.Nie kazdy kuchar, ktory ma sluzbu robi rovanku pizzu, niektory da menej oliv niektiory ako ma byt, viem to podla toho, ze predcasom som si objednaval 2 xtyzdenne tu istu pizzu a mal som ju roznu.Neviem naco ste dali visdacky, je to dobry napad, ale nie kazdy ju nosi.Preco nevyhlasite sutaz o Najlepsieho donasaca pizze, ja uz mam 2 tipy....
Otázka od: Monika
Dobry den, kolko stoji donaska mimo mesta?
BONO Odpoveď
Donáška mimo mesto sa účtuje 12,- SKK / 1 km.
Otázka od: vito
odkial vlastne ste?
BONO Odpoveď
Košice mesto