Zavrieť


Sme prví v Košiciach, ktorí ponúkajú platbu kartou pri Vašej objednávke. A tak pri preberaní donášky máte dve možnosti, platba v hotovosti alebo Vám náš donáškar poskytne prenosný terminál a Vy tak môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou.


Každý kto je u nás zaregistrovaný, môže získať zľavu až 15% pri objednávke cez internet. Samozrejme je nevyhnutné sa najprv prihlásiť a následne objednať Vašu obľúbenú pizzu.

V našej ponuke nájdete aj bezlepkové produkty.

FAQ

Milí návštevníci.

V tejto časti www stránky Vám ponúkame možnosť zasielať Vaše otázky, sťažnosti, pripomienky či návrhy na vylepšenia samotnej www stránky ale aj donáškovej služby prostredníctvom kontaktného formulára. Zaujímavé otázky a postrehy s našimi reakciami na ne budú zobrazené na tejto www stránke.

Tak neváhajte a napíšte nám.

* Vaše meno

* Váš e-mail

* Vaša otázka

Otázka od: Róbert Filo
Stále mi chýbajú otváracie hodiny, alebo Ste nonstop? Chýba mi informácie o približnom čase donášky. Niekedy aj pol hodina hlavne pred začiatkom mojej pracovnej doby má cenu zlata alebo dobrej pizze.
BONO Odpoveď
Ďakujeme za príspevok. Máťe pravdu táto info otváracích hodín na stránke chýba a preto to bude čo najskôršie odstránene. Donášková služba funguje denne od 10 00 do 02 00 rána. Čo sa týka času doručenia je to samozrejme ovplivnené viacerími skutočnosťami ako- množstvo momentálnych objednávok v daný čas , počasím, premávkov a inými. Snažíme sa čas donášky čo maximálne znížiť no niekedy to nejde , čo nás stršne mrzí.