Donáška nefunguje.

FAQ

Milí návštevníci.

V tejto časti www stránky Vám ponúkame možnosť zasielať Vaše otázky, sťažnosti, pripomienky či návrhy na vylepšenia samotnej www stránky ale aj donáškovej služby prostredníctvom kontaktného formulára. Zaujímavé otázky a postrehy s našimi reakciami na ne budú zobrazené na tejto www stránke.

Tak neváhajte a napíšte nám.

* Vaše meno

* Váš e-mail

* Vaša otázka

Otázka od: Miroslav Blaško
Aký typ karty beriete? Debetnú, kreditnú alebo aj - aj
BONO Odpoveď
Berieme všetky typy platobných kariet.
Otázka od: Jozef
Pochvala. Pizza bola u mna do 45minut od objednania. Donasak je v cene pizze. A pizza bola velmi vyborna, uz dlho som nejedol taku chutnu pizzu. Urcite budem objednavat aj nabuduce.
Otázka od: Martin Borovsky
Musim pochvalit Bono Pzzeriu prerfektna pizza,rychlo a dobre ceny,budem objednavat uz len s Bona.;)
Otázka od: Spokojnost
Musime Vas pochvalit, dnesna donaska do 15 min. nas uplne dorazila a myslime to v dobrom. Nebola to sice donaska pizze len drinku, ale o to viac nas to prekvapio. Nie je nic horsie ako hodinu sediet pri sode s neohlasenou navstevou a cakat na donasku.
Otázka od: Róbert Filo
Rád by som sa opýtal, či pri objednávaní prostredníctvom internetu nie je možnosť odpísať približný čas dodávky? Pri telefonickom objednávaními operátorka povie približne koľko sa čaká. Táto možnosť pri elektronickom styku mi chýba. Svojím spôsobom sme znevýhodnený. Prajem celému kolektívu BONA príjemný Silvester a čo najlepší Nový rok.
BONO Odpoveď
Je nám ľúto ale momentálne nieje možné po technyckej stránke tento údaj zadávať , všetko je riešené bez možností iného zásahu.Samozrejme aj čas podaný operátorkou je len zhruba približný a je veľmi ťažko predvýdať situácie pri realizácií objednávok. Za pochopenie ďakujeme.