Pracovné príležitosti / pomocný kuchár(ka)

Miesto výkonu práce: Košice
Ponúkaný plat (brutto): Bude upresnený pri osobnom stretnutí
Termín nástupu: 01.11.2010
Druh pracovného pomeru: Pracovná zmluva na plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • pomoc kuchárom pri jednoduchých prácach
  • príprava prísad do pokrmov
  • čistenie a krájanie zeleniny a ovocia
  • príprava jednoduchších jedál, sendvičov a šalátov
  • varenie jednoduchších jedál
  • čistenie kuchynských potrieb a náradia
  • čistenie a upratovanie pultov, skladu, chladiarenskych priestorov, políc a zásuviek
    S jedlom a plechmi, plnenie solničiek a pod.
  • dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

Iné výhody

  • práca v mladom a priateľskom kolektíve
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť získania nových zručností a skúseností

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

  • prax v odbore minimálne 2 roky

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • vysoké pracovné nasadenie
  • dôslednosť v práci
  • ochota učiť sa nové veci
  • zmysel pre poriadok a precíznosť
  • zdravotný preukaz

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú ponuku, na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí najviac splňajú kritériá stanovené pre pracovnú pozíciu.

Naspäť