Donáška nefunguje.

Pracovné príležitosti / administratívny pracovník

Miesto výkonu práce: Košice
Ponúkaný plat (brutto): Bude upresnený pri osobnom stretnutí
Termín nástupu: 01.11.2010
Druh pracovného pomeru: Pracovná zmluva na plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • administratívna aorganizačná podpora manažérovi zariadenia
  • príprava podkladov pre manažéra zariadenia
  • komunikuje súradmi, dodávateľmi a inštitúciami
  • príprava podkladov pre personálne, mzdové ainé činnosti
  • nakupuje kancelárske potreby, suroviny apolotovary na základe požiadaviek schválených manžérom
  • vykonáva ďalšie činnosti podľa požiadaviek manažéra zariadenia
  • vedenie predpísaných záznamov avykonávanie potrebných kancelárskych činností

Iné výhody

  • práca vmladom apriateľskom kolektíve
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť získania nových zručností a skúseností

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

  • prax vodbore minimálne 2 roky

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • vysoké pracovné nasadenie
  • komunikatívnosť na vysokej úrovni
  • dôslednosť v práci
  • silná orientácia na zákazníka
  • ochota učiť sa nové veci
  • zmysel pre poriadok aprecíznosť
  • zdravotný preukaz

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú ponuku, na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí najviac splňajú kritériá stanovené pre pracovnú pozíciu.

Naspäť